Vtipy

20. listopadu 2008 v 18:39 | p.k |  ♥Vtipy♥
Téma : Vtipy
Počet : 14

vtipyHádají se 3 generálové, kdo má statečnější vojíny. První zavolá vojína a říká: "Vojíne, vylezte na ten sloup a skočte dolu na ten betonovej blok." Vojín: "Ano pane!" skočí, rozseká se. Druhý zavolá vojína a říká: "Vojíne, vylezte na ten sloup, skočte dolu a cestou udělejte salto." Vojín: "Ano pane!" skočí, rozseká se. Třetí zavolá vojína a říká: "Vojíne, vemte batoh cihel, vylezte na ten sloup, skočte dolu a cestou udělejte salto." Vojín: "Tak na to vám pane seru!" Generál: "Vidíte? Tak tomu říkám odvaha


Na Sicilii se pořádá sraz těch "největších" mafiánů. Italové zjišťují, jestli sou Rusáci pořádní mafiáni. Italové: "Zlatý řetízky - MÁTE?" Rusáci: "Nemáme" Italové:"A dvouposchoďový vily - MÁTE?" Rusáci: "Nemáme" Italové: "a Meďoury - MÁTE?" Rusáci: "Nemáme" Italové se jim cely sněm šíleně chechtaj a Rusáci jedou domů jako spráskaní psi. Když se vrátí domů - BOSS ruský mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy: "Tak za prvé: Všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte! Za druhý: Prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy. No a za třetí", povídá posmutněle, "zlatý řetízky sundejte čoklům z krku - budeme je nosit my!"

Víte, proč chtějí z prodeje stáhnout známky, které jsou s prezidentem? Lidi neví, na kterou stranu mají plivat.

Letí žena s maým dítětem letadlem a vede ní sedí chlap a povídá:"Vy máte strašný dítě, tak hnusný,že vypadá jako opice".Ženská brečí.Jde kolem letuška a říká:"Co se děje?Chcete čaj,kávu,a nebo tady banán pro opičku

De takhle paní po městě a má tři psi 1 se menuje HONEM 2 PAPÍR a 3 POSERUSE paní se psy rozutekly a ona volá HONÉM PAPÍR POSERUSÉ

Blondýna je u pokladny,zaplatí nákup a pak povídá "ještě igelitku" a prodavačka na to "a co třeba kouzelný slůvko" Blondýna se zamyslí : "Hmm,že by čáry máry igelitka"

Halo, je tam firma SB? Co? No, jestli je tam firma SB? Ne, tady je SBTB!!!!! A co je to SBTB?? SOUKROMY BYT TY BLBECKU!!!!!

Jde tlustá paní po ulici a zpívá si:"Kdybych byla jahodou..." Náhodný kolemjdoucí se k ní přidá:"To by bylo džemu."

dou dvě blondýny po břehu řeky každá na jinym. a jedna se ptá ty druhý. hej jak se dostanu na druhej břech. poč dyt us tam si
Aký je rozdiel medzi Q a mužom?
????
Žiadny. Obaja sú veľké nuly a majú malý chvostík.
Cestujúci cestuje z Ameriky do Číny a potrebuje niekde prespať, lenže nablízku nie je nič, len opustená farma, ktorá patrí istému sedliakovi. A tak ten cestujúci zamieri tam, stretne sedliaka a pýta sa ho:
"Prosím vás, môžem tu túto noc prespať?"
A sedliak mu odpovedá:
"Áno,lenže mám dve izby: v tej prvej spím ja so ženou a v tej druhej spia moje deti. Takže,kde chcete spať, pri mojich deťoch alebo v maštali?"
Cestujúci sa zamyslí a pomyslí si, že deti budú robiť večer
veľký hluk a tak odpovedá:
"Budem spať v maštali."
Ten cestjúci prespal v maštali a ráno sa už chystal na odchod,keď pri maštali zbadal pekné mladé dievča. Bol zvedavý, kto to je a tak sa jej pýta:
"Dievča, ktože ste vy?"
A ona mu odpovedá:
"Ja som sedliakova dcéra. A ktože ste vy?"
Pýta sa ho.
"Ja som poriadny debil!!!"

Prečo Pán Boh stvoril prvého muža?

Lebo vždy sa začína od nuly.
Vite, jak udelate z muzskeho mozku hrasek?

Nafoukenete a natrete nazeleno...


Vite, proc muzi davaji prednost krasnym zenam pred tema inteligentnima? Protoze vetsina muzu lip vidi nez mysli...
víte jaký je rozdíl mezi mužem a paprikou?Žádný,oba jsou dutí a plní semen

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antonie-já tě znám Antonie-já tě znám | Web | 21. listopadu 2008 v 17:15 | Reagovat

Ahoj jukni prosím ke mě na blog.

2 Marky Marky | Web | 28. listopadu 2008 v 13:54 | Reagovat

☺☻☺☻

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama